Since recently the forum part of the site has been misused by some, from now on the messages sent to the forum will be first approved by a moderator before they can be viewed on musicolog.com.
Thus, it will take a couple of days for your messages to appear in the forum.


Name konig
Subject mkk
Date 29.12.2005
Time00:59
Message    geçtiğimiz hafta sonu tunceli deydim.bir yerde oturmuş efkarlanırken canlı müzik yapan gençler Xece'yi söylediler,yanımdaki arkadaşım da sözlerini Türkçe'ye çevirdi.ve ben anlamadğım bi dilde söylenen bu türküyü dinlerken kendimden geçtim.Sağ görüşlü bir insanım;ama sizin müziğiniz size göre siyasi bir anlam taşısa bile benim için huzur verici bir unsura dönüştü.Teşekkürler


  Replies
Namedergus
Subjectserhoşus
Date25.01.2006
Time01:11
Message   yine bağlanan yolların köksapında dehlize dönenlerin müziğinde renklerin kardeşlişğiyle damarlarımızda akan kanın zaratımına süren ekoları dağlara süren sanrıların tersiyüzüne dağıtan soluklanan gözlerimizde vuslata hicran bekleyen dinamoları .............. sağola varola döngüsel zamanımızın melodileri düştü yollara bizi saran sarmalların mutlaklığında dersim kahramanlarına bin selam
NameSEVDA DENİZ GOKHAN
SubjectMKK
Date29.12.2005
Time17:43
Message   Merhaba ben sizi yeni tanıyorum ama tanır tanımaz müzüğinize hayran oldum.Sizden Asme vejeye isimli parçanın sözlerini ve türkçe anlamı rica ediyorum.


  Reply This Message
Name
Subject 
E-mail
If you want an information mail when your message is replied, you should enter your valid e-mail address. Your e-mail address will only be used for this purpose and won't be visible to third persons.
Message


  New Message : Click Here


enter your email to receive update news
Mr. Nobody (Jaco Van Dormael) ?
Perfect
Good
Ok
Boring
Awful
  
results 
other surveys 


this month's featured album

composer | soundtrack | movie | director | forum | search | musicolog

CONTACT

© musicolog.com 1998 - 2019
design, content and code: mete